Про нас

Ветеринарний кабінет Львів Панча, 5

Ми почали працювати 1 грудня 2010 року.

Наш кабінет невеликий але затишний і складається з почекальні, ветеринарної аптеки, одної оглядової кімнати, одної хірургічної кімнати та лабораторії.

Пропонуємо нашим клієнтам високий рівень кваліфікації у діагностці і лікуванні,  персональний підхід і доброзичливе ставлення.

Наш ветеринарний кабінет пропонує оптимальне співвідношення ціна – якість. Рівень наших цін дозволяє нам використовувати якісні і дієві ліки і розхідні матеріали, дотримуватись гігієнічних стандартів при веденні ветеринарної практики.

Наші клієнти це власники котів, собак, морських свинок, кроликів, хом’яків та папуг. Мизавжди радимо піклуватись про здоров’я своїх улюбленців попереджуючи хвороби профілактикою.

У нас працює чотири лікаря: Михайло Дацишин, Лілія Пушкар, Ірина Кобилюх та Олександр Стаєнний.

misha Михайло Дацишин, головний лікар

У 2002 році отримав диплом лікаря ветеринарної медицини, після закінчення навчання працював лікарем у приватному ветеринарному кабінеті. Особливе зацікавлення та спеціалізація у хірургії, ортопедії, стоматології, дерматології, ендокринології.

sasha  

 

Олександр Стаєнний, лікар ординатор

У 2004 році отримав диплом лікаря ветеринарної медицини, після закінчення навчання працював ветеринарним лікарем у м. Хмельницькому, з 2005 – 2007 навчався в аспірантурі, одночасно практикував. Після закінчення аспірантури був організатором пункту стерилізації тварин у місті Львові. Проходив стажування у ветеринарних клініках Вроцлава, Варшави, Любліна, Жешова, Перемишля. Домашні улюбленці: мишка Піппа та кіт Піф.

Lilya Лілія Пушкар, ветеринарний лікар

У 2011 році отримала диплом лікаря ветеринарної медицини. Після закінчення проходила стажування у ветеринарних клініках міста Львова. Була учасником науково-практичних конференцій. Домашній улюбленець: кішка Аліска.

 Ira

Ірина Кобилюх, ветеринарний лікар

З 2013 року є дипломованим ветеринарним лікарем. Особливе зацікавлення має у ветеринарній лабораторній діагностиці, модельних стрижках тварин.

Comments are closed.