Про нас

Ветеринарний кабінет Львів Панча, 5

Ми почали працювати 1 грудня 2010 року.

Наш кабінет невеликий але затишний і складається з почекальні, ветеринарної аптеки, одної оглядової кімнати, одної хірургічної кімнати та лабораторії.

Пропонуємо нашим клієнтам високий рівень кваліфікації у діагностці і лікуванні,  персональний підхід і доброзичливе ставлення.

Наш ветеринарний кабінет пропонує оптимальне співвідношення ціна – якість. Рівень наших цін дозволяє нам використовувати якісні і дієві ліки і розхідні матеріали, дотримуватись гігієнічних стандартів при веденні ветеринарної практики.

Наші клієнти це власники котів, собак, морських свинок, кроликів, хом’яків та папуг. Мизавжди радимо піклуватись про здоров’я своїх улюбленців попереджуючи хвороби профілактикою.

У нас працює чотири лікаря: Михайло Дацишин, Ілля Докорін, Іра Березюк та Олександр Стаєнний.

Михайло Дацишин, головний лікар

У 2002 році отримав диплом лікаря ветеринарної медицини, після закінчення навчання працював лікарем у приватному ветеринарному кабінеті. Особливе зацікавлення та спеціалізація у хірургії, ортопедії, стоматології, дерматології, ендокринології. У вільний від роботи час захоплюється рибалкою.

Ілля Докорін, ветеринарний лікар

Отримав ступінь бакалавра у Львівському національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицьокго у 2017р. Під час навчання проходив практику у ветеринарній клініці Ветпрактік з подальшим працевлаштуванням. Домашні улюбленці – рибки Бра та Сом. У грудні 2018 року, захищає диплом магістра  ветеринарно-санітарної еспертизи.

Іра Березюк, молодший ветеринарний лікар

З 2011 – 2015 навчалась в Рожищенському коледжі, останній рік в коледжі, проходила практику у господарствах, фермерське господарство Перлина Турії Турійський район, та Угринів. Навчання в коледжі закінчила з ступенем фельдшер ветеринарної медицини, зараз закінчує навчання в Львівському ветеринарному університеті, на магістратурі (ветеринарний факультет). Хоббі – вишивання бісером. Має домашню тваринку-декоративного кролика.

Олександр Стаєнний, лікар ординатор

У 2004 році отримав диплом лікаря ветеринарної медицини, після закінчення навчання працював ветеринарним лікарем у м. Хмельницькому, з 2005 – 2007 навчався в аспірантурі у Львові, одночасно практикував. Після закінчення аспірантури був організатором пункту стерилізації тварин у місті Львові. Проходив стажування у ветеринарних клініках Республіки Польщі та Швеції. Домашні улюбленць – кіт Піф.