В продажу препарат для лікування нетримання сечі у собак

On October 4, 2014

Пропонуємо лікарський засіб “Пропалін” для лікування нетримання сечі у собак.

propalin-100-ml

Нетримання сечі у собак – Пропалін

Ціну уточнойте за тел. (032) 245-50-96, (096) 323-91-93

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню препарату Пропалін (Propalin)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ
В 1 мл 5% розчину для орального застосування міститься в якості діючої речовини 50 мг фенилпропаноламина гідрохлориду та допоміжний компонент – сорбитол сироп. За зовнішнім виглядом являє собою однорідну безбарвну прозору суспензію. Розфасовують у пластикові флакони по 100 мл і упаковують по одному флакону в картонну коробку в комплекті з шприцом-дозатором.

Фармакологічні властивості
Діюча речовина пропаліна – фенилпропаноламин гідрохлорид – синтетичний симпатомиметик – діє на альфа- і, в меншій мірі, на бета- адренергічні рецептори, а також опосередковано підвищує вивільнення з депо норадреналіну. Володіє безпосередньою дією на мускулатуру нижнього відділу сечовивідних шляхів (підвищує тонус і посилює скорочення сфінктера уретри і сечостатевої діафрагми). При оральному введенні фенилпропаноламин швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. З організму виводиться з сечею в незмінній формі або у формі неактивних метаболітів. Фенілпропаноламін гідрохлорид досягає піку концентрації в плазмі крові через 1-2 години. Акумуляції лікарського засобу в період лікування не спостерігається.

Показання
Призначають тільки собакам при нетриманні сечі, зумовленої функціональної недостатністю сфінктера уретри.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Пропалін застосовують внутрішньо в суміші з кормом під час годування в дозі 3 краплі на 4 кг ваги тварини 2 рази в день, або 1 крапля на 2 кг ваги тварини 3 рази в день. Собакам масою тіла 25 кг і більше пропалін задають в дозі 0,75 мл на 25 кг ваги тварини 2 рази на день, або 0,5 мл на 25 кг ваги тварини 3 рази на день. Тривалість застосування лікарського засобу – без обмежень.

ПОБІЧНІ ДІЇ
У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Гіперчутливість до компонентів препарату. Забороняється використовувати пропалін щенним і лактуючим тваринам. Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з іншими симпатоміметиками, антихолинергическими препаратами і трициклічними антидепресантами.

Особливості застосування
Особливі запобіжні заходи не передбачені.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Список Б. У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі 15-25 º С. Термін придатності – 24 місяці. Термін зберігання після відкриття флакона – 3 місяці.

Comments are closed.